Jdi na obsah Jdi na menu
 


1) Přibližně před rokem a půl 

Po oficiálním prohlášení, že se založil nový školní časopis, se šéfredaktorky pustily do historicky úplně prvního čísla tohoto plátku. Zezačátku se rozesílal velice neprakticky po e-mailech, ale ty doby jsou nyní pryč. Vzniklo několik dalších čísel( omlouváme se za nepřesné informace ) a pak shodou různých vlivů se na Sabotér úplně zapomnělo.

 2)Přibližně před rokem a půl,

chvíli po založení Sabotéru Mezitím slečna ředitelka Michelle Neevlt přidělila holkám nového šéfa. Stal se jím pan školník Michail Jaromirovič Kulikov. Po počátečním zděšení, se ale ukázal coby nejlepší šéf, kterým holkám mohl velet.

3)Před rokem a čtvrt ( upozorňujeme, že všechny časové údaje, jsou zkreslené)

Na Sabotér se zapomnělo podvědomě. Snad jen jedině šéfredaktorky, prosily o založení redakce, aby mohly pokračovat. Z technických důvodů nebylo vyslyšeno a šéfredaktorky Petra a Kristine, stejně měly málo času.

4)Přibližně před 10 měsíci

Po setkání ( prvním a snad ne posledním) se bohužel za nepříznivých okolností ( ale i přesto setkání bylo překrásné!!! ) Petry a Kristine v pražském Motole se holky domluvily na obnovení Sabotéru a na dalších společných akcích. Tak se znova začalo diskutovat o článcích do plátku… ( o setkání Petry a Kristine se můžete dočíst v nějakém extra čísle Sabotéru) !!!!

5)Říjen 2005

Vzniklo první číslo tohoto školního roku a slavilo velký úspěch. Bylo v mnohem jinší než ty předchozí.. například v jiných příspěvcích, rubrikách a podobně. Číslo se dalo na moc KRÁSNÉ stránky Kristine Black..

6) Dne 23.11

Začaly vznikat tyto stránky našeho školního časopisu. Petra se tak rozhodla, protože Kristine má stránky k jiným účelům a i když jí to nevadí, tak se Petra rozhodla pro samostatné stránky.

7)Dne 4.12

Vychází historicky první číslo na těchto stránkách a 2. číslo za tenhle školní rok. Děkuji za spolupráci všech kdo spolupracovali :)!

8)Dne 22.12

Vychází 2.číslo na těchto stránkách a historicky 3.číslo za tento školní rok.

9)Dne 2.1.

Poprvé za celou historii se redaktorské řady rozšířily. K šéfredaktorkám Kristine a Petře, přibyla ještě redaktorka Claire Deakonová a redaktorka Tara Caroll Lucacris. Obě jsou vítány a přejeme jim, co nejlepší články a co nejvíc zábavy při spolupráci na Sabotéru.

10) Dne 30.1.

Vychází 3.číslo na těchto stránkách, což je zároveň 4 číslo v celé historii čísel tohoto školního roku. Tohle číslo, bylo plánované už dřív, ale kvůli technickým problémům, bylo posunuto.

11)  30.3 -30.5.

oficiální pauza Sabotéru. Důvody: škola (vytíženost), malá četnost

12)  29.6.

odchod Kristine Black z postu šéfredaktora Sabotéru Jednou to přijít muselo. Kris se vzdala Schooltwo a později i Sabotéru

13) 17.7.

Vytvoření nových stránek Původní stránky přestaly bez jakéhokoliv důvody fungovat, proto byla potřeba přesunout se, což ovšem opět posunulo vydání Sabotéru 14) nové ( 5.číslo publikované na internetu)číslo Sabotéru a nové a zároveň 1.číslo publikované na těchto stránkách

14)7.8.2006 

 nové ( 5.číslo publikované na internetu)číslo  Sabotéru a nové a zároveň 1.číslo publikované na těchto stránkách

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář